07.07.2017

Теплий плінтус

Теплий плінтус - електричний або водяний.Теплий плінтус – поки ще новинка, а ось в країнах Європи така система опалення дуже популярна, завдяки своїм істотним перевагам у порівнянні з традиційними видами обігріву приміщень. Особливістю цієї технології є те, що нагрівальний елемент розташовують, як плінтус, по периметру стін.
Система опалення теплого плінтусу включає гріючий елемент (дві мідні труби) з ламелями, розташований в розбірному алюмінієвому коробі. Тепло піднімається по стінах і створює бар’єр холодному повітрі із зовні (20%), обігрівається приміщення рівномірно по всьому периметру. Основна маса тепла (80%) у вигляді випромінювання прогріває кімнату.
Доходячи до стелі, повітря поступово охолоджується і не накопичується у вигляді марної «теплової подушки». Тепловитрати при системі “теплий плінтус” незначні, в кілька
разів нижчі, ніж у звичайних радіаторах. Теплий плінтус запобігає зволоженню стін, розвитку цвілі. Повільні потоки теплого повітря не піднімають пил і не створюють протяги.
Теплий плінтус - водяний або електричний.Опалення плінтусного типу може служити основним або додатковим видом опалення (лоджія, балкон, басейн) і добре поєднується з будь-якою іншою системою. Теплий плінтус працює від різних джерел енергії, від електричної і водяної. Таке опалення можна назвати енергозберігаючим, адже теплове випромінювання нагріває людину, а не повітря і дає можливість суттєво економити на опаленні.
Теплий плінтус може бути встановлений в будь-якому приміщенні, він підійде для будь-якого стилю, так як майже непомітний на стіні і тим самим економить простір. Особливо вдалим варіантом опалення ця система буде у великих, високих приміщеннях, з великими вікнами. Від звичайного опалення там толку мало. Також теплий плінтус не зашкодить меблям, техніці, антикваріату. Його обробка може імітувати дерево, мармур або бути забарвлена в будь-який колір, навіть вигляд прозорого.

Будівельна компанія «Досвід 2002» пропонує усі види будівельніх робіт у Києві та Україні.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Популярні статті